Satışlarımız Toptandır! Perakende Satışımız Yoktur. Satışlarımız Toptandır! Perakende Satışımız Yoktur. Satışlarımız Toptandır! Perakende Satışımız Yoktur. Satışlarımız Toptandır! Perakende Satışımız Yoktur.

Ahşap Kayın Tepsi Mandala Desenli

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ahşap Kayın Tepsi Mandala Desenli

 Ürünün tamamı kayın ağacından üretilmiştir. Ürün, dayanıklı ve kaliteli kayın ağacından yapılır. Kayın ağacı, sert ve dayanıklı bir malzeme olduğundan, tepsinin uzun süre kullanılmasını sağlar.

Kahve tepsisi üzerinde yer alan mandala deseni, uv baskı tekniğiyle işlenmiştir. Mandala deseni estetik olarak çekici detaylara sahiptir..

 Ahşap kayın ağacı tepsilerimiz ağacın kendi rengi olup yapımında hiçbir kimyasal malzeme ve boya kullanılmamıştır.%100 Doğaldır. Bu, ürünün doğallığı güzelliğini ve ahşabın karakteristik özelliklerini vurgular.

 Ürünümüz yıkanabilme özelliğiine sahiptir. Tepsinin yıkandıktan sonra parlak görünümünü geri kazandırmak için hafif yağlı bir bezle her yüzeyni eşit bir şekilde yüzeyine yaydıktan sonra eski görünümüne kavuşacaktır.

Boyutlar:28x36x4 cm

Yüzey Düzgünlüğü Ürünün yüzeyi pürüzsüz düzgün olduğunudan üzerindeki bardak ve fincanlar kayma yapmaz böylece üzerine konulan kahve fincanları için ideal bir yüzey sunar.

Ürünümüz tamamı ile el işçiliği olup %100 el yapımı ve kendi ürerimimizdir.

Ahşap kayın ağacından yapılmış bir kahve tepsisi mandala modeli, doğal güzelliği ve el yapımı detaylarıyla evinizin dekorunu zenginleştirin.

*Ürünümüz kendi imalatımız olup kayın ağacından imal edilmiştir.

*Ürünün yapımında kesinlikle hiçbir şekilde boya kullanılmamıştır. Ağacın kendi rengidir.

*Uv Baskı kullanılarak baskı yapılmıştır. Hafif Nemli bez kullanarak temizliğini yapabilirsiniz.

*Ürünün komple doğal ağaçtır diğer ürünlerle karıştırmayınız.

*Ürünümüzde premium kalitede boyalar kullanıldığı için en ufak bir durumda deforme olmaz.

.

*Ürün Ölçüleri

28x36x4 cm

TESLİMAT
 
Siparişinizdeki ürünlerin üretimi için size verilen termin süresinin bitimin ertesi günü hemen sizin belirtmiş olduğunuz kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...