Satışlarımız Toptandır! Perakende Satışımız Yoktur. Satışlarımız Toptandır! Perakende Satışımız Yoktur. Satışlarımız Toptandır! Perakende Satışımız Yoktur. Satışlarımız Toptandır! Perakende Satışımız Yoktur.

Nazar Boncuğu Hasır İpli Boncuklu El Yapımı Hediyelik 7 cm

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Geleneksel Türk kültürünün en önemli sembollerinden biri olan nazar boncuğu, kötü enerjileri uzak tutma amacıyla kullanılan bir amulet olarak bilinir. 

  • El İşçiliği: Her bir ürün, ustalar tarafından özenle el yapımıdır. Bu nedenle her bir nazar boncuğu, benzersizdir ve detaylarına dikkatle işlenmiştir.

  • Malzeme: Camdan ve hasır İpli yapı, ürüne rustik bir hava verirken, renkli boncuklar geleneksel nazar boncuğu tasarımını modern bir şekilde yorumlar.

  • Boyut: Cam Boyutu  cm  Toplam Boyut 21 cm

  • Hediye: Bu nazarı sevdiklerinize hediye olarak düşünebilirsiniz. Hem manevi değeri hem de estetik açıdan hoş bir hediye seçeneği sunar.

Nazar Boncuğu geleneksel ve modern tasarımın muhteşem bir buluşmasıdır. Hem dekorasyonunuzda hem de kişisel stilinizi ifade etmek için mükemmel bir seçenektir. 

TESLİMAT
 
Siparişinizdeki ürünlerin üretimi için size verilen termin süresinin bitimin ertesi günü hemen sizin belirtmiş olduğunuz kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...